معرفی سایت چیست

هر نوع اطلاع رسانی که در هر مکانی باعث معرفی شدن یک وب سایت به عده یا دسته ای از مخاطبان شود را می توان به عنوان معرفی سایت شناخت . معرفی رایگان سایت کاربران  میتواند به هر صورتی باشد. رپورتاژ آگهی رایگان نیز از دیگر حالت های دیده شدن سایت کاربران می باشد که خود باعث ایجاد تبادل لینک و بک لینک می گردد.

یا

معرفی سایت یکی از برترین سرویس های تبلیغاتی است که به کاربران اجازه می دهد وب سایت خود را به دیگران معرفی نمایند ، معرفی سایت = بیشتر دیده شدن و بیشتر دیده شدن = افزایش بازدید ، فروش و… پس یکی از مهم ترین شیوه های افزایش بازدید و افزایش فروش و بازاریابی رو میتوانیم معرفی سایت بدانیم ، یا ساده تر تمامی شیوه های افزایش بازدید ، افزایش فروش و بازایابی برپایه معرفی صحیح به وب سایت به مخاطبان می باشد .

معرفی رایگان سایت کاربران ، رپورتاژ آگهی رایگان ، رپورتاژ آگهی رایگان ، تبادل لینک ، بک لینک رایگان ، رپورتاژ آگهی ، رپورتاژ آگهی حرفه ای ، معرفی سایت ، بک لینک قانونی ،

 

یکی از بهترین شیوه های بازایابی برای شما میتواند معرفی سایت شما به دیگران باشد ، شما میتوانید با معرفی سایت خود به دیگران برای خود مخاطب جذب کنید ، به وجود امدن مخاطب برای سایت شما هم برای افزایش بازدید شما مفید خواهد بود و هم این که باعث ایجاد مشتری برای وب سایت فروشگاهی شما خواهد شد .

پس معرفی سایت = افزایش بازدید – جذب مخاطب برای سایت شما و افزایش بازدید و کسب مخاطب = افزایش مشتریان و افزایش فروش

 

چرا باید درباره معرفی سایت، رپورتاژ آگهی رایگان ، بک لینک و تبادل لینک بیشتر بدانیم ؟

شما میتوانید با سایت x بازدید تقلبی بخری و بازدیدت رو ببری بالا ، راه حلی کلی و معمولا با کمترین فایده ، که با کمترین هزینه و در سریع ترین زمان ممکن میشه ازش استفاده کرد.

یا راه حل جامع تری که سئو و بهینه سازی وب سایت تون هست که به شما پیشنهاد میشه روی سئو و بهینه سازی سایتتون کار کنید ، که این مورد نیاز به هزینه بیشتر و زمان بیشتری دارد ولی فایده این روش نسبت به روش قبلی از هر نظر برای شما نسبت به قبل بیشتر خواهد بود ، خصوصا این که بازدید کننده گان شما واقعی هستند.

باز یک راه حل دیگری هم که معمولا افراد صاحب تجربه پیشنهاد میدهند برندینگ هست که بیایید سایت خودتون رو با معرفی به دیگران و یکسری راه حل ها تبدیل به برند کنید، که این روش هم روش خوبی هست و نسبت به دو روش قبلی هزینه بیشتری نیاز دارد + زمان بیشتری نیاز دارد ولی بازدهی خیلی بیشتری دارد

ولی پاسخ این سئوال رو همه ما می دونیم ولی به اون توجه نمیکنیم ، افرادی هم که معمولا به شما راهنمایی میدهند هم به این موضوع کمتر توجه میکنند ، پاسخ همه این چرا ها و پرسش ها این هست که شما باید روی معرفی سایت تون به دیگران کار کنید

معرفی سایت یک علم است که به نوعی مادر تمامی علم های بازایابی و راهکار های وب محسوب میشه ، تمامی راهکار هایی که برای افزایش بازدید و افزایش فروش و… هستند مبتی بر معرفی سایت هستند ، تمامی روش ها و سه روشی هم که قبل از این روش معرفی کردیم زیر مجموعه همین علم هستند .

اگر برای معرفی سایت خود به دیگران آماده هستید ، استودیو طراحی وب سایت آی-نوید از شما دعوت به عمل آورد تا از طریق فرم زیر وب سایت خود را به صورت رایگان در بخش وبلاگ استودیو طراحی وب سایت آی-نوید به نمایش بیاورید و از خدمات رپورتاژ آگهی رایگان ، بک لینک و تبادل لینک به صورت رایگان بهرمند شوید.

 

درخواست رایگان معرفی وب سایت در استودیو طراحی وب سایت آی-نوید

 

ما در  استودیو طراحی وب سایت آی-نوید در صورت تمایل کارفرمایان محترم می توانیم افتخار همراهی با ایشان را در مسیر طراحی سایت حرفه ای داشته باشیم، همچنین در استودیو طراحی وب سایت آی-نوید خدمات دیگری مانند بهینه سازی و سئو ، سامانه هوشمند خبری ، پشتیبانی فنی و امنیتی سایت ارائه می گردد. 

درباره inavidweb

بنیانگذار استودیو طراحی وب سایت نوید، علاقه مند به وردپرس، در تلاش برای رسیدن به یک آرزو