سوالات متداول

 1. چرا باید وب سایت داشته باشیم؟

  امروزه حتی افراد می‌توانند بدون صرف هزینه زیادی مانند گرفتن محلی برای راه اندازی کسب و کار خود شروع به معرفی خود نمایند. مردم اولین جایی که به دنبال شرکت شما می‌گردند بر روی اینترنت است. شما با استفاده از یک سایت اینترنتی می‌توانید به راحتی محصولات خود را به بازدید کنندگان خود معرفی کنید، آنها را از آخرین تغییرات مطلع کنید، اطلاعات مورد نیاز آنها را در اختیارشان قرار دهید و یا حتی نظرات و پیشنهادات آنها را جمع آوری کنید.

  داشتن یک وب سایت به گسترش کسب و کار شما کمک زیادی خواهد کرد. اینترنت یک روش کارآمد برای افراد است و به مشتریان کمک می‌کند که قیمت‌ها را مقایسه کرده و در فروشگاه‌های آنلاین خرید انجام دهند.

 2. آیا کسب و کار من هم وب سایت می‌خواهد؟

  اهمیت داشتن وب سایت در کنار سایر نگرانی‌های شروع کسب و کار اهمیت دارد. ایجاد یک وب سایت علاوه بر اینکه اعتبار شرکتی شما را افزایش می‌دهد باعث شناخته شدن کسب و کار، حضور آنلاین شما و افزایش مخاطبان به سمت کسب و کار کار شما می‌شود. اگرچه بسیاری از کسب و کارهای کوچک در جهان دارای وب سایت نمی‌باشند ولی باید ایجاد یک وب سایت برای کسب و کار خود را به عنوان بخشی از اولویت‌های خود در نظر بگیرید.

  از دیگر دلایل داشتن وب سایت می‌توان به مواردی همچون افزایش اعتبار کسب و کار، ترویج کسب و کار، صرفه جویی در زمان و دسترسی در تمامی زمان‌ها اشاره کرد. در مثال دیگر خیلی از فعالیت‌ها امروزه فقط می‌تواند از طریق وب و به صورت آنلاین انجام بپذیرد.

  شما می‌توانید از این به بعد به جای اینکه ایمیل کمپانی‌هایی مانند Yahoo یا Google را به مخاطبان خود بدهید خیلی راحت ایمیل خودتان را داشته باشید تا افراد وبسایتتان را بهتر بشناسند، مثلا ایمیل شما می‌تواند بصورت info@yoursite.ir باشد.

 3. چه مهارت‌هایی برای مدیریت وب سایت‌های طراحی شده لازم است؟

  مهارت‌هایی از قبیل آشنایی با برنامه‌هایی مانند word، بازکردن صفحات وب، ورود نام کاربری و پسورد برای مدیریت و ورود اطلاعات کالاها و دسته‌ها کافی است و ورود اطلاعات به سایت به سادگی ارسال یک ایمیل می‌باشد و تخصص خاصی احتیاج نخواهد داشت.

 4. آیا امکان اضافه شدن امکانات جدید به سایت ، بعد از طراحی اولیه هست؟

  با توجه به این که سایت های طراحی شده از ۰ تا ۱۰۰ توسط استودیو آی-نوید کد نویسی می شوند، بنابراین کاملاً قابل توسعه و پشتیبانی می باشند. بعد از تحویل اولیه سایت در هر زمان دیگری می توانید درخواست کنید امکانات جدید به سایت اضافه شوند.

 5. استودیو آی-نوید برای طراحی سایت از چه تکنولوژی هایی استفاده می کند؟

  استودیو طراحی سایت آی-نوید برای کدنویسی سفارشات خود از تکنولوژی هایWp ,Html  ,Css  ,Php  ,Mysql  ,Ajax ,Jquery  ,Js استفاده می نماید.

 6. برای تمدید سفارش در سال های آتی چه مبلغی برای خدمات باید پرداخت شود؟

  در استودیو آی-نوید برای تمدید قرارداد در سال های آتی پس از تحویل سفارش بابت کلیه خدمات از جمله پشتیبانی، هاست و …. مبلغی معادل ۳۰ درصد قرارداد اخذ می شود.

 7. طراحی سایت نیاز به هاست و دامنه نیز دارد،آیا می بایست جداگانه از شرکتی دیگر تهیه و تنظیم کنیم؟

  در استودیو آی-نوید علاوه بر طراحی سایت،هاست و دامنه نیز به صورت هدیه به کارفرما داده می شود.

 8. آیا در صورت انتخاب استودیو آی-نوید در چند سال آینده، جهت بروز رسانی سایت نیاز به طراحی مجدد هست؟

  خیر،در استودیو آی-نوید تلاش بسیار زیادی جهت امکان همگام سازی سایت با فن آوری روز صورت گرفت است. بدین صورت که سایت شما همیشه به طور مرتب از لحاظ تکنولوژی بروزرسانی می گردد. بنابراین کافرما درگیری مسائلی از قبیل بروز رسانی و یا سفارش طراحی مجدد سایت نخواهد بود

 9. اگر سایت قبلی ما توسط شرکتی دیگر طراحی شده باشد آیا می توان با حفظ آدرس فعلی سایت را مجددا دراستودیو آی-نوید طراحی کرد؟

  بله،دامنه یا آدرس سایت به صورت مستقل است و می توان در هر زمان دلخواه آن را به سرور و سایت جدید متصل نمود.