وب سایت حرفه ای

ما می توانیم افتخار همراهی با شما را در مسیر طراحی وب سایت حرفه ای داشته باشیم و تجربیات و دانش خود را صادقانه در اختیار شما بگذاریم.

 

طراحی وب سایت حرفه ای

استودیو طراحی سایت آی-نوید با تیم مجرب و حرفه ای در زمینه ی طراحی وب سایت حرفه ای، می تواند سفارش های طراحی وب سایت حرفه ای کارفرمایان را در زمان مطلوب و کیفیت عالی تحویل کارفرما بدهد. استودیو طراحی وب سایت آی-نوید کاملا به مفهوم طراحی سایت حرفه ای پایبند است و کلیه ی قسمت های وب سایت را با کیفیت و امکانات کامل و پیشرفته پیاده سازی می کند.

طراحی وب سایت حرفه ای,طراحی سایت حرفه ای,طراحی سایت

 

ویژگی ‏ها و قابلیت‏ های طراحی وب سایت حرفه ای در استودیو طراحی سایت آی-نوید

√امنیت بالای وب سایت جهت جلوگیری از حملات ddos و SQL Injection

√طراحی سایت حرفه ای Responsive یا واکنش گرا (نسخه موبایل و تبلت)

√بکاپ گیری (Backup) از پایگاه داده به صورت منظم و دائمی

√ارائه آموزش های لازم جهت تهسیل در مدیریت وب سایت

√رعایت اصول سئو و بهینه سازی در تمام مراحل کد نویسی

√دارای کنترل پنل مدیریتی کاربردی، پیشرفته، ساده و زیبا

√طراحی منوبندی های سایت به صورت Ajax

√برنامه نویسی لایه لایه مبتنی بر متد MVC

√گرافیک مطلوب و مناسب صفحات

√پنل مدیریت قوی با کاربری آسان

√سرعت بالای بارگذاری وب سایت

√داینامیک بودن تمامی صفحات

پشتیبانی سایت بصورت ۲۴/۷

√ارائه هاست و دامنه رایگان

 

 

انواع طراحی وب سایت حرفه ای و دسته بندی آنها از نظر استودیو طراحی وب سایت آی-نوید

 

طراحی وب سایت حرفه ای زیر مجموعه های طراحی سایت حرفه ای
طراحی وب سایت حرفه ای شرکتی

سایت معماری /سایت دکوراسیون / سایت ساختمانی /سایت املاک /سایت خودرو / سایت پزشکی / سایت رستوران / سایت مهد کودک و مدارس / سایت موسسات /سایت تمام شرکت ها وفعایت های تجاری و …

طراحی وب سایت حرفه ای خبری سایت خبرگزاری / سایت مجله خبری / سایت ورزشی /سایت مذهبی و…
طراحی وب سایت حرفه ای شخصی سایت افراد حقیقی /سایت رزومه آنلاین / سایت شخصی/ سایت وکلا / سایت نمایندگان مجلس /سایت کاندیدا و …
طراحی وب سایت حرفه ای تفریحی سایت تفریحی /سایت بازی /سایت پرتال های سرگرمی/ سایت نقد و بررسی بازی /سایت گردشگری و …
طراحی وب سایت حرفه ای دانلود سنتر سایت موسیقی /سایت فیلم / سایت نرم افزار/سایت اپلیکیشن و…

همچنین استودیو طراحی وب سایت آی-نوید به کارفرمایانی که علاوه بر  طراحی سایت حرفه ای  نیاز به سایت های خبرگزاری خودکار و بدون نویسنده نیاز دارند سامانه هوشمند خبری را پیشنهاد می نماید.

 

 

مهمترین مزیت های طراحی سایت حرفه ای برای کارفرمایان

 

در دسترس بودن
اطلاع رسانی
بازاریابی

سایت ها همواره با متقاضیان اطلاعات و محصولات یا خدمات قابل ارائه فقط یک کلیک فاصله دارند.و در تمامی ساعات شبانه روز و روزهای تعطیل در سراسر جهان در دسترس میباشند.

جذب مشتریان یکی دیگر از مزایای داشتن سایت می باشد.امروزه افراد زیادی نیازها و خواسته های خود را در اینترنت جستجو می کنند.موتورهای جستجو بدون هزینه برای شما بازاریابی می کنند فقط کافی است بتوانند سایت شما را پیدا کنند. سایت نیز همانند یک کاتالوگ عمل می کند اما با ویژگی های بخصوص و منحصر به فرد خود. یک کاتالوگ می تواند شامل تصاویر و متون باشد.اما یک سایت می تواند از تصاویر، متون، فیلم و صوت و یا انیمیشن نیز بهره بگیرد و علاوه بر این می تواند با مخاطب تعامل دو سویه بر قرار کند
درآمد زایی
فعالیت در خارج از مرزهای جغرافیایی
قابلیت های جدید تبلیغاتی
میزان سودآوری و درآمد زایی وب سایت ها به نوع سایت و اهداف آن بستگی دارد. البته میزان فعالیت صاحبان سایت ها و به روز رسانی و رسیدگی به آن ها نیز عامل بسیار مهمی است.اما امروزه شرکت ها و افراد بسیاری هستند که فقط از طریق سایت فعالیت می کنند. امروزه یکی از راه های فعالیت بدون مرز، داشتن وب سایت است و تقریبا هیچ چیز نمی تواند بهتر از یک سایت فعالیت خارج از مرزهای جغرافیایی شود.بسیاری از تجارت های بزرگ دنیا قبل از جهانی شدن از طریق وب سایت مشتریان خود را در سایر کشور ها جذب کردند. با داشتن یک وب سایت، صاحبان و مدیران آن وارد عرصه تجارت الکترونیک می شوند و امکان استفاده از راه کارهای تجارت الکترونیک برای آن ها به وجود می آید.از مهم ترین این قابلیت ها می توان به تبلیغات اینترنتی، تبلیغات در موتورهای جستجوگر، تبلیغات کلیکی و تبادل بنر و لینک اشاره کرد.